MFR25SDRF52-2K2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR25SDRF52-2K2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Duomenų lapai: MFR25SDRF52-2K2.pdf
  • Pranešimas
MFR25SDRF52-2K2 specifikacijos
Dalies numeris MFR25SDRF52-2K2 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 4454112 pcs Duomenų lapas MFR25SDRF52-2K2.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Atsparumas 2.2 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 2.2 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film