MFR25SDRF52-23K7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR25SDRF52-23K7
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Duomenų lapai: MFR25SDRF52-23K7.pdf
  • Pranešimas
MFR25SDRF52-23K7 specifikacijos
Dalies numeris MFR25SDRF52-23K7 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 4478482 pcs Duomenų lapas MFR25SDRF52-23K7.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Atsparumas 23.7 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 23.7 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film