MFR200DBD73-2K49
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR200DBD73-2K49
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 2W 0.5% AXIAL
Duomenų lapai: MFR200DBD73-2K49.pdf
  • Pranešimas
MFR200DBD73-2K49 specifikacijos
Dalies numeris MFR200DBD73-2K49 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 2W 0.5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 803466 pcs Duomenų lapas MFR200DBD73-2K49.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija MFR Atsparumas 2.49 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 2.49 kOhms ±0.5% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film