MFR1WSFRE52-10K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR1WSFRE52-10K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFR1WSFRE52-10K.pdf
  • Pranešimas
MFR1WSFRE52-10K specifikacijos
Dalies numeris MFR1WSFRE52-10K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3393661 pcs Duomenų lapas MFR1WSFRE52-10K.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija MFR Atsparumas 10 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 10 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film