MFR1WSDRD52-90K9
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR1WSDRD52-90K9
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1W 0.5% AXIAL
Duomenų lapai: MFR1WSDRD52-90K9.pdf
  • Pranešimas
MFR1WSDRD52-90K9 specifikacijos
Dalies numeris MFR1WSDRD52-90K9 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 0.5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1940381 pcs Duomenų lapas MFR1WSDRD52-90K9.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija MFR Atsparumas 90.9 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 90.9 kOhms ±0.5% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film