MFR100FTF73-3K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR100FTF73-3K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFR100FTF73-3K.pdf
  • Pranešimas
MFR100FTF73-3K specifikacijos
Dalies numeris MFR100FTF73-3K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1651986 pcs Duomenų lapas MFR100FTF73-3K.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija MFR Atsparumas 3 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 3 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MFR100FTF73-392K
MFR100FTF73-392K
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1W 1% AXIAL
Sandelyje: 1792139 pcs
parsisiųsti: MFR100FTF73-392K.pdf
RFQ
MFR100FTF73-3K16
MFR100FTF73-3K16
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 1842609 pcs
parsisiųsti: MFR100FTF73-3K16.pdf
RFQ
MFR100FTF73-39R
MFR100FTF73-39R
parsisiųsti: MFR100FTF73-39R.pdf
MFR100FTF73-3K24
MFR100FTF73-3K24
parsisiųsti: MFR100FTF73-3K24.pdf
MFR100FTF73-3K32
MFR100FTF73-3K32
parsisiųsti: MFR100FTF73-3K32.pdf
MFR100FTF73-3K3
MFR100FTF73-3K3
parsisiųsti: MFR100FTF73-3K3.pdf
MFR100FTF73-3K09
MFR100FTF73-3K09
parsisiųsti: MFR100FTF73-3K09.pdf
MFR100FTF73-39R2
MFR100FTF73-39R2
parsisiųsti: MFR100FTF73-39R2.pdf
MFR100FTF73-39K2
MFR100FTF73-39K2
parsisiųsti: MFR100FTF73-39K2.pdf
MFR100FTF73-3K01
MFR100FTF73-3K01
parsisiųsti: MFR100FTF73-3K01.pdf