MFR100FRF73-2K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR100FRF73-2K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFR100FRF73-2K.pdf
  • Pranešimas
MFR100FRF73-2K specifikacijos
Dalies numeris MFR100FRF73-2K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1686522 pcs Duomenų lapas MFR100FRF73-2K.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija MFR Atsparumas 2 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 2 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MFR100FRF73-28R
MFR100FRF73-28R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1W 1% AXIAL
Sandelyje: 1687223 pcs
parsisiųsti: MFR100FRF73-28R.pdf
RFQ
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 1821354 pcs
parsisiųsti: MFR100FRF73-294R.pdf
RFQ
MFR100FRF73-2K26
MFR100FRF73-2K26
parsisiųsti: MFR100FRF73-2K26.pdf
MFR100FRF73-294K
MFR100FRF73-294K
parsisiųsti: MFR100FRF73-294K.pdf
MFR100FRF73-2K15
MFR100FRF73-2K15
parsisiųsti: MFR100FRF73-2K15.pdf
MFR100FRF73-2K21
MFR100FRF73-2K21
parsisiųsti: MFR100FRF73-2K21.pdf
MFR100FRF73-2K05
MFR100FRF73-2K05
parsisiųsti: MFR100FRF73-2K05.pdf
MFR100FRF73-2K2
MFR100FRF73-2K2
parsisiųsti: MFR100FRF73-2K2.pdf
MFR100FRF73-29K4
MFR100FRF73-29K4
parsisiųsti: MFR100FRF73-29K4.pdf
MFR100FRF73-28R7
MFR100FRF73-28R7
parsisiųsti: MFR100FRF73-28R7.pdf
MFR100FRF73-2K1
MFR100FRF73-2K1
parsisiųsti: MFR100FRF73-2K1.pdf
MFR100FRF73-29R4
MFR100FRF73-29R4
parsisiųsti: MFR100FRF73-29R4.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus