MFR100FRE52-8K66
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR100FRE52-8K66
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFR100FRE52-8K66.pdf
  • Pranešimas
MFR100FRE52-8K66 specifikacijos
Dalies numeris MFR100FRE52-8K66 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1938639 pcs Duomenų lapas MFR100FRE52-8K66.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija MFR Atsparumas 8.66 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 8.66 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film