MFR-50FRE52-5K11
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR-50FRE52-5K11
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFR-50FRE52-5K11.pdf
  • Pranešimas
MFR-50FRE52-5K11 specifikacijos
Dalies numeris MFR-50FRE52-5K11 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 3148227 pcs Duomenų lapas MFR-50FRE52-5K11.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija MFR Atsparumas 5.11 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 5.11 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MFR-50FRE52-5K36
MFR-50FRE52-5K36
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Sandelyje: 4025255 pcs
parsisiųsti: MFR-50FRE52-5K36.pdf
RFQ
MFR-50FRE52-5K23
MFR-50FRE52-5K23
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 4255586 pcs
parsisiųsti: MFR-50FRE52-5K23.pdf
RFQ
MFR-50FRE52-5K1
MFR-50FRE52-5K1