MFR-50FRE52-30K9
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR-50FRE52-30K9
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFR-50FRE52-30K9.pdf
  • Pranešimas
MFR-50FRE52-30K9 specifikacijos
Dalies numeris MFR-50FRE52-30K9 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 3144868 pcs Duomenų lapas MFR-50FRE52-30K9.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija MFR Atsparumas 30.9 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 30.9 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film