MFR-50FRE52-14R7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR-50FRE52-14R7
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFR-50FRE52-14R7.pdf
  • Pranešimas
MFR-50FRE52-14R7 specifikacijos
Dalies numeris MFR-50FRE52-14R7 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 4124280 pcs Duomenų lapas MFR-50FRE52-14R7.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija MFR Atsparumas 14.7 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 14.7 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MFR-50FRE52-154K
MFR-50FRE52-154K
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Sandelyje: 4093893 pcs
parsisiųsti: MFR-50FRE52-154K.pdf
RFQ
MFR-50FRE52-14K3
MFR-50FRE52-14K3
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 3864033 pcs
parsisiųsti: MFR-50FRE52-14K3.pdf
RFQ
MFR-50FRE52-14R
MFR-50FRE52-14R