MFR-25FRE52-54K9
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR-25FRE52-54K9
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFR-25FRE52-54K9.pdf
  • Pranešimas
MFR-25FRE52-54K9 specifikacijos
Dalies numeris MFR-25FRE52-54K9 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 6015805 pcs Duomenų lapas MFR-25FRE52-54K9.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Atsparumas 54.9 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 54.9 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film