MFR-25FRE52-1M27
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR-25FRE52-1M27
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFR-25FRE52-1M27.pdf
  • Pranešimas
MFR-25FRE52-1M27 specifikacijos
Dalies numeris MFR-25FRE52-1M27 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 3296463 pcs Duomenų lapas MFR-25FRE52-1M27.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Atsparumas 1.27 MOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 1.27 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MFR-25FRE52-1M4
MFR-25FRE52-1M4
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1/4W 1% AXIAL
Sandelyje: 3322273 pcs
parsisiųsti: MFR-25FRE52-1M4.pdf
RFQ
MFR-25FRE52-1M2
MFR-25FRE52-1M2
Gamintojai: Yageo