MFR-25FRE52-1M02
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR-25FRE52-1M02
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFR-25FRE52-1M02.pdf
  • Pranešimas
MFR-25FRE52-1M02 specifikacijos
Dalies numeris MFR-25FRE52-1M02 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 3523899 pcs Duomenų lapas MFR-25FRE52-1M02.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Atsparumas 1.02 MOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 1.02 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film