MFR-25FRE52-16R9
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR-25FRE52-16R9
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFR-25FRE52-16R9.pdf
  • Pranešimas
MFR-25FRE52-16R9 specifikacijos
Dalies numeris MFR-25FRE52-16R9 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 5944074 pcs Duomenų lapas MFR-25FRE52-16R9.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Atsparumas 16.9 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 16.9 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MFR-25FRE52-174R
MFR-25FRE52-174R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1/4W 1% AXIAL
Sandelyje: 6342253 pcs
parsisiųsti: MFR-25FRE52-174R.pdf
RFQ
Gamintojai: Yageo