MFR-12FTF52-82K
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR-12FTF52-82K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/6W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFR-12FTF52-82K.pdf
  • Pranešimas
MFR-12FTF52-82K specifikacijos
Dalies numeris MFR-12FTF52-82K Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 3190305 pcs Duomenų lapas MFR-12FTF52-82K.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Atsparumas 82 kOhms
Galia (vatais) 0.167W, 1/6W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 82 kOhms ±1% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film