MFR-12DRD52-82K5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR-12DRD52-82K5
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/6W 0.5% AXIAL
Duomenų lapai: MFR-12DRD52-82K5.pdf
  • Pranešimas
MFR-12DRD52-82K5 specifikacijos
Dalies numeris MFR-12DRD52-82K5 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 2470978 pcs Duomenų lapas MFR-12DRD52-82K5.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Atsparumas 82.5 kOhms
Galia (vatais) 0.167W, 1/6W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 82.5 kOhms ±0.5% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MFR-12DRD52-806R
MFR-12DRD52-806R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1/6W 0.5% AXIAL
Sandelyje: 2327599 pcs
parsisiųsti: MFR-12DRD52-806R.pdf
RFQ
MFR-12DRD52-82K
MFR-12DRD52-82K
Gamintojai: Yageo