MFR-12DRD52-23K7
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFR-12DRD52-23K7
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/6W 0.5% AXIAL
Duomenų lapai: MFR-12DRD52-23K7.pdf
  • Pranešimas
MFR-12DRD52-23K7 specifikacijos
Dalies numeris MFR-12DRD52-23K7 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 2225726 pcs Duomenų lapas MFR-12DRD52-23K7.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Atsparumas 23.7 kOhms
Galia (vatais) 0.167W, 1/6W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 23.7 kOhms ±0.5% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film