MFP50SCBD52-49K9
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFP50SCBD52-49K9
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/2W 0.25% AXIAL
Duomenų lapai: MFP50SCBD52-49K9.pdf
  • Pranešimas
MFP50SCBD52-49K9 specifikacijos
Dalies numeris MFP50SCBD52-49K9 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 867534 pcs Duomenų lapas MFP50SCBD52-49K9.pdf
Tolerancija ±0.25% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFP Atsparumas 49.9 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 49.9 kOhms ±0.25% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film