MFP50SCBD52-1K13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFP50SCBD52-1K13
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/2W 0.25% AXIAL
Duomenų lapai: MFP50SCBD52-1K13.pdf
  • Pranešimas
MFP50SCBD52-1K13 specifikacijos
Dalies numeris MFP50SCBD52-1K13 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 967400 pcs Duomenų lapas MFP50SCBD52-1K13.pdf
Tolerancija ±0.25% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFP Atsparumas 1.13 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 1.13 kOhms ±0.25% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MFP50SCBD52-1K1
MFP50SCBD52-1K1
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1/2W 0.25% AXIAL