MFP50SBRE52-9K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFP50SBRE52-9K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: MFP50SBRE52-9K.pdf
  • Pranešimas
MFP50SBRE52-9K specifikacijos
Dalies numeris MFP50SBRE52-9K Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 712642 pcs Duomenų lapas MFP50SBRE52-9K.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFP Atsparumas 9 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 9 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MFP50SBRE52-9K76
MFP50SBRE52-9K76
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Sandelyje: 681896 pcs
parsisiųsti: MFP50SBRE52-9K76.pdf
RFQ
MFP50SBRE52-9K2
MFP50SBRE52-9K2
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 636997 pcs
parsisiųsti: MFP50SBRE52-9K2.pdf
RFQ
MFP50SBRE52-9K98
MFP50SBRE52-9K98
parsisiųsti: MFP50SBRE52-9K98.pdf
MFP50SBRE52-95K3
MFP50SBRE52-95K3
parsisiųsti: MFP50SBRE52-95K3.pdf
MFP50SBRE52-965R
MFP50SBRE52-965R
parsisiųsti: MFP50SBRE52-965R.pdf
MFP50SBRE52-9K31
MFP50SBRE52-9K31
parsisiųsti: MFP50SBRE52-9K31.pdf
MFP50SBRE52-9K45
MFP50SBRE52-9K45
parsisiųsti: MFP50SBRE52-9K45.pdf
MFP50SBRE52-93K1
MFP50SBRE52-93K1
parsisiųsti: MFP50SBRE52-93K1.pdf
MFP50SBRE52-9K09
MFP50SBRE52-9K09