MFP50SBRE52-64R2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFP50SBRE52-64R2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: MFP50SBRE52-64R2.pdf
  • Pranešimas
MFP50SBRE52-64R2 specifikacijos
Dalies numeris MFP50SBRE52-64R2 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 741294 pcs Duomenų lapas MFP50SBRE52-64R2.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFP Atsparumas 64.2 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 64.2 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film