MFP50SBRD52-182R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFP50SBRD52-182R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: MFP50SBRD52-182R.pdf
  • Pranešimas
MFP50SBRD52-182R specifikacijos
Dalies numeris MFP50SBRD52-182R Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 590955 pcs Duomenų lapas MFP50SBRD52-182R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFP Atsparumas 182 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 182 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film