MFP25SCBD52-31K2
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFP25SCBD52-31K2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/4W 0.25% AXIAL
Duomenų lapai: MFP25SCBD52-31K2.pdf
  • Pranešimas
MFP25SCBD52-31K2 specifikacijos
Dalies numeris MFP25SCBD52-31K2 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 408336 pcs Duomenų lapas MFP25SCBD52-31K2.pdf
Tolerancija ±0.25% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFP Atsparumas 31.2 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 31.2 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film