MFP1WSCBD52-20K
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFP1WSCBD52-20K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1W 0.25% AXIAL
Duomenų lapai: MFP1WSCBD52-20K.pdf
  • Pranešimas
MFP1WSCBD52-20K specifikacijos
Dalies numeris MFP1WSCBD52-20K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 0.25% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 440182 pcs Duomenų lapas MFP1WSCBD52-20K.pdf
Tolerancija ±0.25% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija MFP Atsparumas 20 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 20 kOhms ±0.25% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film