MFP1WSBRE52-23K7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFP1WSBRE52-23K7
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: MFP1WSBRE52-23K7.pdf
  • Pranešimas
MFP1WSBRE52-23K7 specifikacijos
Dalies numeris MFP1WSBRE52-23K7 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 293796 pcs Duomenų lapas MFP1WSBRE52-23K7.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija MFP Atsparumas 23.7 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 23.7 kOhms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film