MFP1WSBRD52-634R
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFP1WSBRD52-634R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: MFP1WSBRD52-634R.pdf
  • Pranešimas
MFP1WSBRD52-634R specifikacijos
Dalies numeris MFP1WSBRD52-634R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 265691 pcs Duomenų lapas MFP1WSBRD52-634R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija MFP Atsparumas 634 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 634 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film