MFP1WSBRD52-2K5
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFP1WSBRD52-2K5
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: MFP1WSBRD52-2K5.pdf
  • Pranešimas
MFP1WSBRD52-2K5 specifikacijos
Dalies numeris MFP1WSBRD52-2K5 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 267987 pcs Duomenų lapas MFP1WSBRD52-2K5.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija MFP Atsparumas 2.5 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 2.5 kOhms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MFP1WSBRD52-2K
MFP1WSBRD52-2K
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1W 0.1% AXIAL