MF0207FRD52-41K2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MF0207FRD52-41K2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 0.6W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MF0207FRD52-41K2.pdf
  • Pranešimas
MF0207FRD52-41K2 specifikacijos
Dalies numeris MF0207FRD52-41K2 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 0.6W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4327878 pcs Duomenų lapas MF0207FRD52-41K2.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MF0 Atsparumas 41.2 kOhms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 41.2 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film