MF0207FRD52-16R2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MF0207FRD52-16R2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 0.6W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MF0207FRD52-16R2.pdf
  • Pranešimas
MF0207FRD52-16R2 specifikacijos
Dalies numeris MF0207FRD52-16R2 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 0.6W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4297645 pcs Duomenų lapas MF0207FRD52-16R2.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MF0 Atsparumas 16.2 Ohms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 16.2 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MF0207FRD52-178R
MF0207FRD52-178R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 0.6W 1% AXIAL
Sandelyje: 4476389 pcs
parsisiųsti: MF0207FRD52-178R.pdf
RFQ
Gamintojai: Yageo