MF0204FRE52-1R2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MF0204FRE52-1R2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 0.4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MF0204FRE52-1R2.pdf
  • Pranešimas
MF0204FRE52-1R2 specifikacijos
Dalies numeris MF0204FRE52-1R2 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 0.4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4302577 pcs Duomenų lapas MF0204FRE52-1R2.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MF0 Atsparumas 1.2 Ohms
Galia (vatais) 0.4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 1.2 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MF0204FRE52-1R37
MF0204FRE52-1R37
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 0.4W 1% AXIAL
Sandelyje: 6415687 pcs
parsisiųsti: MF0204FRE52-1R37.pdf
RFQ
MF0204FRE52-1R27
MF0204FRE52-1R27
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 4387808 pcs
parsisiųsti: MF0204FRE52-1R27.pdf
RFQ
MF0204FRE52-1R18
MF0204FRE52-1R18
parsisiųsti: MF0204FRE52-1R18.pdf
MF0204FRE52-1R21
MF0204FRE52-1R21