MF0204FRE52-10R
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MF0204FRE52-10R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 0.4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MF0204FRE52-10R.pdf
  • Pranešimas
MF0204FRE52-10R specifikacijos
Dalies numeris MF0204FRE52-10R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 0.4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6434059 pcs Duomenų lapas MF0204FRE52-10R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MF0 Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 0.4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 10 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film