MCP100JR-10K
YageoYageo
MCP100JR-10K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP100JR-10K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 10K OHM 5% 1W MELF
Duomenų lapai: MCP100JR-10K.pdf
  • Pranešimas
MCP100JR-10K specifikacijos
Dalies numeris MCP100JR-10K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 10K OHM 5% 1W MELF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1570479 pcs Duomenų lapas MCP100JR-10K.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas 0/ -350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MCP Atsparumas 10 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0207 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 kOhms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Carbon Film