MCF25SJR-91K
YageoYageo
MCF25SJR-91K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF25SJR-91K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 91K OHM 5% 1/4W MELF
Duomenų lapai: MCF25SJR-91K.pdf
  • Pranešimas
MCF25SJR-91K specifikacijos
Dalies numeris MCF25SJR-91K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 91K OHM 5% 1/4W MELF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4516578 pcs Duomenų lapas MCF25SJR-91K.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas 0/ -1000ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Dydis / Matmenys 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serija MCF Atsparumas 91 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė MELF, 0204 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 91 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Carbon Film