LLC450JB-0R051
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LLC450JB-0R051
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 0.051 OHM 4.5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: LLC450JB-0R051.pdf
  • Pranešimas
LLC450JB-0R051 specifikacijos
Dalies numeris LLC450JB-0R051 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 0.051 OHM 4.5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 160169 pcs Duomenų lapas LLC450JB-0R051.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.252" W (18.00mm x 6.40mm)
Serija LLC Atsparumas 51 mOhms
Galia (vatais) 4.5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 51 mOhms ±5% 4.5W Through Hole Resistor Axial Wirewound