KNP7WSJB-91-13R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KNP7WSJB-91-13R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES WW 7W 5% AXIAL
Duomenų lapai: KNP7WSJB-91-13R.pdf
  • Pranešimas
KNP7WSJB-91-13R specifikacijos
Dalies numeris KNP7WSJB-91-13R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES WW 7W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 326832 pcs Duomenų lapas KNP7WSJB-91-13R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.965" L (8.50mm x 24.50mm)
Serija KNP Atsparumas 13 Ohms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -40°C ~ 200°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Safety
Išsamus aprašymas 13 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound