KNP5WSJB-52-8R2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KNP5WSJB-52-8R2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES WW 5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: KNP5WSJB-52-8R2.pdf
  • Pranešimas
KNP5WSJB-52-8R2 specifikacijos
Dalies numeris KNP5WSJB-52-8R2 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES WW 5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 477141 pcs Duomenų lapas KNP5WSJB-52-8R2.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Serija KNP Atsparumas 8.2 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -40°C ~ 200°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Safety
Išsamus aprašymas 8.2 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound