KNP3WSJR-52-2R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KNP3WSJR-52-2R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES WW 3W 5% AXIAL
Duomenų lapai: KNP3WSJR-52-2R.pdf
  • Pranešimas
KNP3WSJR-52-2R specifikacijos
Dalies numeris KNP3WSJR-52-2R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES WW 3W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 808476 pcs Duomenų lapas KNP3WSJR-52-2R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm)
Serija KNP Atsparumas 2 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -40°C ~ 200°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Safety
Išsamus aprašymas 2 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KNP3WSJR-52-220R
KNP3WSJR-52-220R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES WW 3W 5% AXIAL
Sandelyje: 686405 pcs
parsisiųsti: KNP3WSJR-52-220R.pdf
RFQ
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 716381 pcs
parsisiųsti: KNP3WSJR-52-300R.pdf
RFQ
KNP3WSJR-52-2R2
KNP3WSJR-52-2R2
parsisiųsti: KNP3WSJR-52-2R2.pdf
KNP3WSJR-52-2R4
KNP3WSJR-52-2R4
parsisiųsti: KNP3WSJR-52-2R4.pdf
KNP3WSJR-52-2R7
KNP3WSJR-52-2R7