KNP3WSJB-52-91R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KNP3WSJB-52-91R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES WW 3W 5% AXIAL
Duomenų lapai: KNP3WSJB-52-91R.pdf
  • Pranešimas
KNP3WSJB-52-91R specifikacijos
Dalies numeris KNP3WSJB-52-91R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES WW 3W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 825580 pcs Duomenų lapas KNP3WSJB-52-91R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm)
Serija KNP Atsparumas 91 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -40°C ~ 200°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Safety
Išsamus aprašymas 91 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound