KNP2WSJB-52-9R1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KNP2WSJB-52-9R1
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES WW 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: KNP2WSJB-52-9R1.pdf
  • Pranešimas
KNP2WSJB-52-9R1 specifikacijos
Dalies numeris KNP2WSJB-52-9R1 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES WW 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1908722 pcs Duomenų lapas KNP2WSJB-52-9R1.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Serija KNP Atsparumas 9.1 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -40°C ~ 200°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Safety
Išsamus aprašymas 9.1 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound