KNP1WSJB-52-100R
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KNP1WSJB-52-100R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES WW 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: KNP1WSJB-52-100R.pdf
  • Pranešimas
KNP1WSJB-52-100R specifikacijos
Dalies numeris KNP1WSJB-52-100R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES WW 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3153093 pcs Duomenų lapas KNP1WSJB-52-100R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Serija KNP Atsparumas 100 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -40°C ~ 200°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Safety
Išsamus aprašymas 100 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound