KNP100JT-52-2R2
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KNP100JT-52-2R2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES WW 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: KNP100JT-52-2R2.pdf
  • Pranešimas
KNP100JT-52-2R2 specifikacijos
Dalies numeris KNP100JT-52-2R2 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES WW 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1870859 pcs Duomenų lapas KNP100JT-52-2R2.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Serija KNP Atsparumas 2.2 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -40°C ~ 200°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Safety
Išsamus aprašymas 2.2 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound