HHV2WSFT-73-2M2
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HHV2WSFT-73-2M2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: HHV2WSFT-73-2M2.pdf
  • Pranešimas
HHV2WSFT-73-2M2 specifikacijos
Dalies numeris HHV2WSFT-73-2M2 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 376816 pcs Duomenų lapas HHV2WSFT-73-2M2.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija HHV Atsparumas 2.2 MOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Išsamus aprašymas 2.2 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HHV2WSFT-73-2M26
HHV2WSFT-73-2M26
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 2W 1% AXIAL
Sandelyje: 438986 pcs
parsisiųsti: HHV2WSFT-73-2M26.pdf
RFQ
HHV2WSFT-73-2M37
HHV2WSFT-73-2M37
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 380889 pcs
parsisiųsti: HHV2WSFT-73-2M37.pdf
RFQ
HHV2WSFT-73-2M4
HHV2WSFT-73-2M4
parsisiųsti: HHV2WSFT-73-2M4.pdf
HHV2WSFT-73-2M21
HHV2WSFT-73-2M21