FSP120KB-1K5
YageoYageo
FSP120KB-1K5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSP120KB-1K5
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 1.5K OHM 1.2W 10% AXIAL
Duomenų lapai: FSP120KB-1K5.pdf
  • Pranešimas
FSP120KB-1K5 specifikacijos
Dalies numeris FSP120KB-1K5 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 1.5K OHM 1.2W 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41976 pcs Duomenų lapas FSP120KB-1K5.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas -80/ +500ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.315" x 0.276" Rectangular x 0.787" L (8.00mm x 7.00mm x 20.00mm)
Serija FSP Atsparumas 1.5 kOhms
Galia (vatais) 1.2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai YAG1197
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1.5 kOhms ±10% 1.2W Through Hole Resistor Axial Wirewound Kompozicija Wirewound