FRM50SJR-52-75R
YageoYageo
FRM50SJR-52-75R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FRM50SJR-52-75R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 75 OHM 1/2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.FRM50SJR-52-75R.pdf2.FRM50SJR-52-75R.pdf
  • Pranešimas
FRM50SJR-52-75R specifikacijos
Dalies numeris FRM50SJR-52-75R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 75 OHM 1/2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4894 pcs Duomenų lapas 1.FRM50SJR-52-75R.pdf2.FRM50SJR-52-75R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija FRM Atsparumas 75 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Fusible, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 75 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FRME1U
FRME1U
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: THE PANDUIT OPTICOM RACK MOUNT
Sandelyje: 497 pcs
parsisiųsti: FRME1U.pdf
RFQ
FRM50SJT-52-1R
FRM50SJT-52-1R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES 1 OHM 1/2W 5% AXIAL
Sandelyje: 3997 pcs
parsisiųsti: FRM50SJT-52-1R.pdf
RFQ
FRME1
FRME1
Gamintojai: Panduit
Sandelyje: 442 pcs
parsisiųsti: FRME1.pdf
FRM50SJR-52-47R
FRM50SJR-52-47R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES 47 OHM 1/2W 5% AXIAL
Sandelyje: 4171 pcs
parsisiųsti: FRM50SJR-52-47R.pdf
apibūdinimas: RES 470 OHM 1/2W 5% AXIAL