FRM50SJR-52-100R
YageoYageo
FRM50SJR-52-100R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FRM50SJR-52-100R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 100 OHM 1/2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.FRM50SJR-52-100R.pdf2.FRM50SJR-52-100R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FRM50SJR-52-100R specifikacijos
Dalies numeris FRM50SJR-52-100R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 100 OHM 1/2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3315428 pcs Duomenų lapas 1.FRM50SJR-52-100R.pdf2.FRM50SJR-52-100R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija FRM Atsparumas 100 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 100DVCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Fusible, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Metal Film