FRM200JR-73-75R
YageoYageo
FRM200JR-73-75R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FRM200JR-73-75R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 75 OHM 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.FRM200JR-73-75R.pdf2.FRM200JR-73-75R.pdf
  • Pranešimas
FRM200JR-73-75R specifikacijos
Dalies numeris FRM200JR-73-75R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 75 OHM 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4998 pcs Duomenų lapas 1.FRM200JR-73-75R.pdf2.FRM200JR-73-75R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija FRM Atsparumas 75 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Fusible, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 75 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film