FRM1WSJR-52-330R
YageoYageo
FRM1WSJR-52-330R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FRM1WSJR-52-330R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 330 OHM 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.FRM1WSJR-52-330R.pdf2.FRM1WSJR-52-330R.pdf
  • Pranešimas
FRM1WSJR-52-330R specifikacijos
Dalies numeris FRM1WSJR-52-330R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 330 OHM 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4499 pcs Duomenų lapas 1.FRM1WSJR-52-330R.pdf2.FRM1WSJR-52-330R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija FRM Atsparumas 330 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Fusible, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film