FRM100JT-73-10R
YageoYageo
FRM100JT-73-10R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FRM100JT-73-10R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 10 OHM 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.FRM100JT-73-10R.pdf2.FRM100JT-73-10R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FRM100JT-73-10R specifikacijos
Dalies numeris FRM100JT-73-10R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 10 OHM 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1125745 pcs Duomenų lapas 1.FRM100JT-73-10R.pdf2.FRM100JT-73-10R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija FRM Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 10.0AZCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Fusible, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Metal Film