FMP4WVJR-73-8R2
YageoYageo
FMP4WVJR-73-8R2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP4WVJR-73-8R2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 8.2 OHM 4W 5% AXIAL
Duomenų lapai: FMP4WVJR-73-8R2.pdf
  • Pranešimas
FMP4WVJR-73-8R2 specifikacijos
Dalies numeris FMP4WVJR-73-8R2 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 8.2 OHM 4W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5413 pcs Duomenų lapas FMP4WVJR-73-8R2.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.295" Dia x 0.669" L (7.50mm x 17.00mm)
Serija FMP Atsparumas 8.2 Ohms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 8.2 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film